Внаслідок лобового зіткнення автомобілів 2 людини загинули ще 3 травмовані
31 липня близько 09:40 на автодорозі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі поблизу с.Сираї 25-річний водій, мешканець м. Кіровоград, керуючи автомобілем «ДЕУ СЕНС» рухаючись в напрямку міста Києва не справився з керуванням виїхав на смугу зустрічного руху де здійснив зіткнення з автомобілем «ГАЗель» під керуванням 55-річного мешканця с.Софіївська Борщагівка.
Внаслідок зіткнення транспортних засобів, пасажири автомобіля «ДЕУ СЕНС» 26-річна мешканка Луганської області та 32-річний житель Житомирської області від отриманих тілесних ушкоджень загинули на місці пригоди. Ще один 51-річний пасажир, уродженець м.Баку Республіка Азербайджвн отримав тілесні ушкодження.
Водій автомобіля «ГАЗель» та його 40-річна пасажирка, мешканка с. Софіївська Борщагівка також отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
Потерпілі госпіталізовані до хірургічного відділення Козелецької центральної рай лікарні.
Наразі встановлюються всі обставини та причини дорожньо-траснпортної пригоди.
Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.