Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 04:32:44

Комісія узгодила дві кандидатури на звання "Почесний громадянин міста Чернігова"

31.07.2017   14:58

31 липня, в Чернігівській міській раді комісія визначилася з кандидатурами на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова». Засідання комісії відбулося за участю заступників міського голови Ольги Хоніч та Сергія Фесенка.

Присутні члени комісії з присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова», громадськість та журналісти заслухали біографію, інформацію про життєву діяльність та видатні заслуги двох запропонованих кандидатур.

Трудовий колектив Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради звернувся з поданням про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» (посмертно) Норову Олександру Олександровичу – художньому керівнику Чернігівського молодіжного народного театру «Ілюмінатор», педагогу, поету, режисеру, члену Національної спілки журналістів України.

Як зазначила директор Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Ганна Коломієць, почесне звання присвоюється Олександру Норову за особистий внесок та видатні заслуги в галузях культури, виховання й освіти, просування іміджу міста Чернігова як в Україні, так і за кордоном. Крім того, Олександр Норов за високі досягнення в творчості має численні грамоти, відзнаки та подяки.

Пропозицію про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» Пасічнику Василю Івановичу – лікарю, директору обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» висловила голова правління Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс» Світлана Федорова. За її словами, підставою для присвоєння цього почесного звання є видатні заслуги в галузях охорони здоров’я та соціального захисту. Також вагомий особистий внесок у піднесення авторитету Чернігівщини, у тому числі й на міжнародному рівні, удосконалення системи надання медичної допомоги та реабілітації дітей з інвалідністю Чернігівщини, зниження показників дитячої смертності, міжнародне співробітництво у сфері благодійної діяльності та гуманітарної допомоги. На сьогодні, завдяки вмілому керівництву та наполегливості Василя Пасічника, місто Чернігів займає одне з передових місць у системі отримання дітьми з вадами розвитку комплексної реабілітації.

Всі ці заслуги відзначені нагородами та почесними званнями, серед яких кавалер ордену князя Ярослава Мудрого IV, V ступеню; пам’ятний нагрудний знак Державної служби з питань інвалідів і ветеранів України «За сумлінну працю»; диплом Почесного Ступеню «Доктора медичних наук» від Англія Раскін університету (Велика Британія).

Після заслуховування біографічних довідок члени комісії одноголосно проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» Норову Олександру Олександровичу та Пасічнику Василю Івановичу. Далі відповідне рішення затверджуватиметься депутатами на пленарному засіданні сесії Чернігівської міської ради.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини