Завершено досудове розслідування стосовно депутата місцевої ради підозрюваного в службовому підробленні та отриманні неправомірної вигоди
Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно депутата місцевої ради підозрюваного у службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК Ураїни) та одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).
Досудовим розслідування установлено, що депутат, будучи виконувачем бов’язків керівника одного із комунальних навчальних закладів області, отримав від підприємця неправомірну вигоду в сумі 5 тис. грн. за укладання з ним завідомо неправдивого документу – договору оренди нерухомого майна, яке є власністю територіальної громади та за сприяння у зменшенні розміру орендної плати у майбутньому.
Під час отримання коштів у березні поточного року посадовця було викрито співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.
Наразі обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.