Порушень майже на 100 млн. грн. попередили у сфері закупівель аудитори Чернігівщини за півроку
Протягом січня – червня 2017 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області за результатами проведеного аналізу публічних закупівель (без виходу на об’єкти контролю та шляхом запиту документів) попередили зайві витрати на закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти на загальну суму 99,4 млн. гривень.
Зокрема, через виявлені порушення відмінено конкурсні торги на суму 96,1 млн. грн. та розірвано вже укладені договори на суму майже 3,3 млн. гривень.
Крім того, за порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти направлено до суду 5 протоколів про адміністративне порушення.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression