Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 14:32:40

Зустріч представників Мережі домів прав людини

29.07.2017   09:51Агенцiя

В рамках Освітнього Фесту прав людини 2017, з 26 по 28 липня проходила зустріч представників міжнародної Мережі домів прав людини з України, Республіки Білорусь та Грузії.

Освітній дім прав людини в Чернігові провів зустріч за підтримки Фундації Домів прав людини за участю білоруського правозахисного центру “Вясна”, Української Гельсінськоїспілки з прав людини, Білоруського дому прав людини та Дому прав людини - Тбілісі.

Метою триденної зустрічі став обмін досвідом, презентація ситуації з правами людини в країнах представників та їхньої правозахисної та освітньої діяльності; розробка майбутніх спільних освітніх проектів у сфері прав людини.

27 липня делегати зустрілися з учасниками Освітнього Фесту прав людини 2017, презентували роботу своїх Домів та поділилися інформацією щодо ситуації з правами людини в їхніх країнах.

Українські, білоруськи та грузинські правозахисники зазначили, що досвід та напрацювання колег є дуже цінними для роботи їхніх організацій, та підтвердила наміри у продовженні тісної кооперації та солідарних дій.

Так, представники білоруського Дому прав людини, який є “Домом прав людини у вигнанні” та знаходиться у м.Вільнюс (Литва) через неможливість повноцінної діяльності вдома, показали фото організації. На фасаді будівлі,починаючи з 2014-го року,разом з литовським та білоруським стягоммайоріє український стяг в знак солідарністю з українцями.

У зустрічі взяли участь:
Ніколоз Легашвілі - Дім прав людини - Тбілісі;
СопіоТобаджуа - Дім прав людини - Тбілісі;
Тетяна Ревяко  - Білоруський дім прав людини ім. Б.Звозськова;
Діна Шавцова  - Білоруський дім прав людини ім. Б.Звозськова;
Андрій Полуда - Правозахисний центр "Вясна";
Сергій Буров - Освітній дім прав людини в Чернігові.

Нагадаємо, з 25 липня по 3 серпня на базі Освітнього дому прав людини в Чернігові проходить 10-денний Освітній Фест прав людини 2017, участь в якому беруть більше 40 експертів з України, Республіки Білорусь, Казахстану, Молдови та Грузії.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини