Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 04:21:45

Ігор Вдовенко обговорив із представниками Громадської ради перспективи включення пам’яток Чернігова до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

29.07.2017   09:43Агенцiя

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся із першим заступником голови Громадської ради при облдержадміністрації й очільником Комітету патріотичного виховання дітей та молоді Тамарою Петровою і Сергієм Ткаченком відповідно.

Приводом для візиту громадських діячів стали нещодавні рішення, прийняті на засіданні Комітету з питань охорони та використання культурної спадщини зазначеного вище консультативно-дорадчого органу при ОДА.

За словами Тамари Петрової, члени громадської ради надзвичайно стурбовані станом пам’яток культури стародавнього Чернігова, а також їх належного збереження. З цією метою небайдужі громадяни вирішили звернутись до обласної ради із пропозицією сприяти у створенні робочої групи з підготовки номінаційного досьє для включення низки історичних та архітектурних об’єктів обласного центра до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Як зауважила перший заступник голови Громадської ради, до складу цієї робочої групи доцільно включити фахівців профільних структурних підрозділів Міністерства культури України, ОДА та міської ради, істориків, науковців, громадських активістів, депутатів обласної та міської рад.

У свою чергу Ігор Вдовенко, коментуючи ініціативу представників громадськості, відзначив:
- На моє глибоке переконання, необхідно зробити все від нас залежне, щоб зберегти багату культурну спадщину Чернігова для прийдешніх поколінь.

Водночас голова обласної ради наголосив на тому, що перш ніж створювати робочу групу необхідно детально опрацювати і проаналізувати усі юридичні аспекти для того, щоб визначитись яким чином представницький орган Чернігівщини може долучитися до вирішення цього питання у межах чинного правового поля і своїх повноважень.

На завершення зустрічі представники громадської ради передали свої письмові пропозиції, а також наявну документацію щодо культурної спадщини Чернігова та узгодили з Ігорем Вдовенком алгоритм подальшої співпраці.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.