Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 04:06:10

Фахівці ДСНС здійснюють перевірки боєздатності місцевих пожежних команд

29.07.2017   08:30

28 липня фахівцями Ніжинського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Чернігівській області здійснено перевірку готовності до виконання завдань за призначенням підрозділу місцевої пожежної охорони у с. Талалаївка.

В ході перевірки було з'ясовано, що одноповерхова будівля пожежного депо має електричне освітлення, у справному стані знаходяться засоби зв'язку, в зимову пору року приміщення опалюються від твердопаливного котла. Штатна чисельність особового складу складає 4 вогнеборця.

Пожежна автоцистерна АЦУ-53, що знаходиться на озброєнні підрозділу, знаходиться у боєздатному стані, заправлена пальним, в наявності необхідне пожежно-технічне озброєння. Створено і резерв пального. Сільські вогнеборці забезпечені бойовим одягом.

Фахівці Ніжинського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Чернігівській області визначили, що з боку органу місцевого самоврядування і жителів села приділяється належна увага щодо утримання в належному боєздатному стані підрозділу місцевої пожежної охорони.

У 2017 році передбачені кошти на утримання вогнеборців складають майже 200 тис. грн. Крім того, мешканці населеного пункту щорічного добровільно здають так званий "самоподаток" для того, щоб відчувати себе захищеними від пожеж, адже відстань до найближчого підрозділу ДСНС України складає більше 10 км.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.