Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 01:22:29

Поліція викрила гральні заклади, які працювали "під прикриттям"

27.07.2017   12:48

Гральні заклади в Україні діють всупереч законодавству і зазвичай маскуються під різні лотереї.

Поліція Чернігівщини тримає руку на пульсі та регулярно проводить санкціоновані обшуки в таких закладах.

Так, 25 липня з обшуком правоохоронці завітали до двох підпільних закладів, розташованих в центрі міста. Власники «бізнесу», ігноруючи Закон України «Про заборону грального бізнесу в Україні», активно надавали заборонені послуги.

В ході обшуків у двох закладах правоохоронці вилучили чималий набір техніки: 52 комп’ютери з аксесуарами, 4 касові апарати, 7 камер відеоспостереження та понад тисячу гривень виручки.

На місці події працювали оперативники управлінням захисту економіки в Чернігівській області разом із колегами з ГУНП в Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури.

Обшуки тривали у рамках кримінального провадження, розпочатого Чернігівським відділом поліції за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).

Власникам незаконного «бізнесу» загрожує штраф від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також конфіскація грального обладнання.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини