Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 00:52:32

До 1 серпня на громадському транспорті будуть замінені всі несправні GPS-трекери

27.07.2017   12:41

У Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника Чернігівського міського голови Андрія Черненка з представниками фірми ТОВ «Дозор Україна», яка встановлювала GPS-трекери на громадському транспорті міста. У зустрічі взяли участь комерційний директор фірми Андрій Умінський та перевізники Чернігова.

Метою зустрічі було обговорення та вирішення проблеми із встановленими GPS-трекерами, які почали давати збій. Зазначено, що багато нарікань на роботу трекерів надходить до управління транспорту та зв’язку міської ради від перевізників та чернігівців, які користуються мобільним додатком «DozoRCity». 

Андрій Умінський повідомив, що їхнє підприємство отримало 2 листи від перевізників  Чернігова, в яких були скарги на роботу трекерів і некоректне відображення інформації про рух автотранспорту на веб-порталі http://city.dozor.tech та мобільному додатку. Тож, після їх звернень було вирішено обстежити всі встановлені трекери. За результатами цієї перевірки дійсно виявлений дефект виробництва на 87-ми трекерах.

Перевізники також поскаржилися на те, що автобусні маршрутки під час руху зникали з онлайн-мапи, а потім через деякий час з’являлися. Така некоректна робота системи «Дозор» викликала незадоволення і перевізників, і користувачів громадського транспорту.

 Представники фірми ТОВ «Дозор Україна» запевнили міську владу і перевізників, що до 1 серпня всі 87 трекерів будуть замінені на нові. Потім всі трекери постійно знаходитимуться під моніторингом їх спеціалістів, щоб налагодити роботу та оптимізувати систему. Фірма максимально співпрацюватиме з міською владою та перевізниками, аби пристосувати систему «Дозор» до будь-яких особливостей, які будуть виникати в подальшій роботі.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини