Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:09:20

На Чернігівщині зупинено та скасовано дію 181 рішення уповноважених органів

22.07.2017   09:15Агенцiя

За 7 місяців 2017 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області проведено 41 перевірку діяльності уповноважених органів з питань архітектури та містобудування.

Серед них – 6 планових та 35 позапланових контрольно-інспекційних заходів.

Під час перевірок посадовими особами Управління виявлено порушення у роботі уповноважених органів. Зокрема, Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

На підставі виявлених порушень ДАБІ зупинила та скасувала дію 181 рішення уповноважених органів на Чернігівщині. У тому числі, прийнято 145 рішень про скасування та 6 про зупинення дії містобудівних умов та обмежень, 3 рішення про зупинення та 6 про скасування дії будівельних паспортів, 6 рішень про скасування дії паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Крім того, прийнято 9 рішень про відновлення дії містобудівних умов та обмежень і 2 про відновлення дії будівельних паспортів.

За результатами перевірок посадовим особам уповноважених органів надано 12 приписів про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності та винесено 6 постанов про адміністративне правопорушення на загальну суму 17 тис. грн.

 
Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.