Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 23:31:36

За одну добу поліція Чернігівщини розкрила два угони

22.07.2017   08:42Агенцiя

До Козелецької та Новгород-Сіверської поліції звернулися місцеві мешканці, у яких угнали автомобіль та мопед. В обох випадках поліція вийшла на спритників «по гарячих слідах».

Ще увечері 18 липня чоловіки разом ловили рибу на озері в Новгород-Сіверському районі, а вже зранку один з них сів на мопед іншого та втік. До речі, раніше судимий «товариш» поклав око на мопед «VIPER ZS 125» не даремно.

Як встановили правоохоронці, історія життя 49-річного чоловіка має неабиякий шлейф, а до крадіжок транспортних засобів у нього особлива тяга. Та й коли він був неповнолітній, то правоохоронці неодноразово затримували його за крадіжки. Навіть зараз одна з його справ знаходиться в суді, а в серпні має розглядатиметься апеляційна скарга.

З огляду на вищесказане підозрюваний затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Ранок 19 липня почався із дзвінка в поліцію і у мешканця Козелецького району. Чоловік розказав правоохоронцям, що ввечері залишив свій «ВАЗ 2101» у дворі, а зранку його вже не стало.

Поліцейські миттєво вийшли на слід мешканця Ріпкинського району, який навчається в місцевому технікумі. У скоєному хлопець зізнався.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до п'яти років.

В обох випадках транспортні засоби вилучені у крадіїв і повернуті законним власникам.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини