Поліція Чернігівщини закликає громадян не пускати у свої домівки невідомих осіб
19 липня до поліції Чернігівщини звернулися громадяни, яких напередодні ошукали шахраї. В одному випадку прилучанин не дочекався вже оплачений товар, в іншому – мешканець Новгород-Сіверська невдало обміняв гроші у смаглявих жінок.
До Новгород-Сіверського відділку поліції звернувся 89-річний чоловік, якого обдурили дві невідомі смагляві жінки. Вони завітали до нього додому під приводом обміну грошей. Втершись в довіру до пенсіонера, жінки поцупили 8,6 тисяч гривень. Лише за тиждень старенький запідозрив неладне, виявив зникнення коштів та звернувся до поліції.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.
Тим часом прилучанин попросив поліцію розібратися з інтернет-магазином, на якому він планував придбати газонокосарку. Гроші заявник переслав, а от товар так і не отримав.
Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 кримінального кодексу України (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Шановні громадяни!
Поліція Чернігівщини вкотре нагадує, що пускати до своєї домівки невідомих людей небезпечно. У кращому випадку вони вкрадуть майно та гроші, у гіршому – зазіхнуть на ваше життя.
Щоб не опинитися на гачку інтернет-шахраїв, потрібно уникати занизьких цін на товари та купувати їх виключно на умовах оплати після отримання і огляду товару.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.