Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 15:18:53

Підведені підсумки роботи підрозділів оперативно-рятувальної служби Чернігівської області

20.07.2017   10:31Агенцiя

19 липня під час засідання Колегії Управління ДСНС підведені підсумки роботи підрозділів оперативно-рятувальної служби Чернігівської області у першому півріччі поточного року.

В роботі Колегії, яка проходила під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, взяли участь керівний склад апарату, підпорядкованих загонів, міських та районних підрозділів, а також голова обласної ради ветеранів.

"Впродовж першого півріччя органами управління та підрозділами цивільного захисту області забезпечено оперативне реагування на 381 надзвичайну подію, ліквідовано 1 тис. 389 пожеж. Завдяки проведеним превентивним заходам досягнуто зменшення кількості надзвичайних ситуацій на 50%, загиблих на водних об'єктах на 32%. Крім того, у період з 28 квітня по 16 травня підрозділи Управління залучалися до забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення", а у червні на базі спортивно-оздоровчого комплексу проведено Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту.

Хотілося б відмітити керівництво та особовий склад Бахмацького, Новгород-Сіверського та Бобровицького районних відділів, які за підсумками службової діяльності у першому півріччі визнані одними з кращих підрозділів оперативно-рятувальної служби області", - зазначив у своєму вступному слові Роман Гордовий.

Серед основних питань, які були розглянуті під час засідання Колегії - стан з пожежами, надзвичайними подіями, оперативного на них реагування, забезпечення цивільного захисту населення і територій, створення підрозділів місцевої пожежної охорони у територіальних громадах, покращення матеріально-технічного та фінансового забезпечення підрозділів У ДСНС, проведення роботи з особовим складом щодо дотримання дисципліни та запобігання корупційним проявам, а також здійснення наглядово-профілактичної діяльності та інформаційно-роз’яснювальних заходів з метою профілактики пожеж і надзвичайних подій.

Підбиваючи підсумки Колегії, начальник Управління полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий визначив на друге півріччя ряд пріоритетних завдань щодо покращення стану забезпечення пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту населення і територій, оперативного реагування на надзвичайні події, а також поліпшення матеріально-технічного оснащення оперативно-рятувальних підрозділів області.

В ході проведення Колегії головний рятувальник Чернігівщини вручив Почесні грамоти та подяки ДСНС України трьом співробітникам за сумлінне та високопрофесійне виконання службових обов`язків.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць 14:12

Для забезпечення правопорядку у період виборів задіяно 96 поліцейських управління патрульної поліції в Чернігівській області, які здійснюватимуть цілодобову охорону, аж до завершення процесу голосування та підрахунку голосів.

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.