Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 22:45:49

Підведені підсумки роботи підрозділів оперативно-рятувальної служби Чернігівської області

20.07.2017   10:31Агенцiя

19 липня під час засідання Колегії Управління ДСНС підведені підсумки роботи підрозділів оперативно-рятувальної служби Чернігівської області у першому півріччі поточного року.

В роботі Колегії, яка проходила під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, взяли участь керівний склад апарату, підпорядкованих загонів, міських та районних підрозділів, а також голова обласної ради ветеранів.

"Впродовж першого півріччя органами управління та підрозділами цивільного захисту області забезпечено оперативне реагування на 381 надзвичайну подію, ліквідовано 1 тис. 389 пожеж. Завдяки проведеним превентивним заходам досягнуто зменшення кількості надзвичайних ситуацій на 50%, загиблих на водних об'єктах на 32%. Крім того, у період з 28 квітня по 16 травня підрозділи Управління залучалися до забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення", а у червні на базі спортивно-оздоровчого комплексу проведено Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту.

Хотілося б відмітити керівництво та особовий склад Бахмацького, Новгород-Сіверського та Бобровицького районних відділів, які за підсумками службової діяльності у першому півріччі визнані одними з кращих підрозділів оперативно-рятувальної служби області", - зазначив у своєму вступному слові Роман Гордовий.

Серед основних питань, які були розглянуті під час засідання Колегії - стан з пожежами, надзвичайними подіями, оперативного на них реагування, забезпечення цивільного захисту населення і територій, створення підрозділів місцевої пожежної охорони у територіальних громадах, покращення матеріально-технічного та фінансового забезпечення підрозділів У ДСНС, проведення роботи з особовим складом щодо дотримання дисципліни та запобігання корупційним проявам, а також здійснення наглядово-профілактичної діяльності та інформаційно-роз’яснювальних заходів з метою профілактики пожеж і надзвичайних подій.

Підбиваючи підсумки Колегії, начальник Управління полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий визначив на друге півріччя ряд пріоритетних завдань щодо покращення стану забезпечення пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту населення і територій, оперативного реагування на надзвичайні події, а також поліпшення матеріально-технічного оснащення оперативно-рятувальних підрозділів області.

В ході проведення Колегії головний рятувальник Чернігівщини вручив Почесні грамоти та подяки ДСНС України трьом співробітникам за сумлінне та високопрофесійне виконання службових обов`язків.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

Чернігівщина отримала понад дві тисячі ноутбуків від ЮНЕСКО 22:19

До Чернігівської області надійшла благодійна допомога від ЮНЕСКО — 2273 нових ноутбуки для організації навчального процесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини