Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 18:10:06

Суд зобов’язав звільнити від забудови земельну ділянку в межах прибережної захисної смуги річки Стрижень, що використовується як місце відпочинку

18.07.2017   07:40

Органами прокуратури області проводиться системна робота щодо поновлення інтересів держави внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, що відносяться до категорії особливо цінних земель.

Як встановлено прокурором, суб’єкт господарювання для здійснення комерційної діяльності без будь-яких дозволів ще у 2015 році здійснив самовільне будівництво дерев’яних будинків на земельній ділянці в межах прибережної захисної смуги річки Стрижень в м. Чернігові та використовується громадянами як місце відпочинку.

Реагуючи на виявлені порушення та з метою реального поновлення порушених інтересів держави, прокурор звернувся до суду з позовом про зобов’язання суб’єкта господарювання привести самовільно зайняту земельну ділянку в придатний для використання стан шляхом звільнення від тимчасових споруд.

Господарським судом області за результатами розгляду позову прокурора та вивчення наданих доказів прийнято рішення про його задоволення у повному обсязі та зобов’язано суб’єкт господарювання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку по вулиці Береговій у місті Чернігові між річкою Стрижень та затоном Стрижень у придатний для використання стан шляхом звільнення від тимчасових споруд.   

Робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини