Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 18:39:29

Відбулися змагання з кульової стрільби серед підрозділів поліції охорони

18.07.2017   07:37

Для підвищення рівня вогневої підготовки, сприяння подальшому зростанню професійної майстерності працівників поліції охорони та визначення кращих команд та стрільців, на базі тренінгового центру ГУНП в Чернігівській області відбулися змагання з кульової стрільби серед підрозділів УПО Чернігівської області.

У спортивному турнірі взяли участь 5 команд підрозділів поліції охорони, які виконували стрілецькі вправи курсу стрільб для поліцейських.

Програма змагань складалась з таких видів:
-ПМ-1 з прикладної стрільби (КС-2016);
-ПМ-7 з прикладної стрільби (КС-2016).

За результатами змагань, загальнокомандні призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце – (Ніжинський МВ): поліцейський взводу охорони об’єктів та публічної безпеки Ніжинського МВ УПО Чернігівської області капрал поліції Тимофій Бойко та поліцейський групи реагування Ніжинського МВ УПО Чернігівської області сержант поліції Олександр Головенко;
2 місце – (взвод з фізичної безпеки): командир взводу з фізичної безпеки батальйону УПО Чернігівської області молодший лейтенант поліції Роман Яцко та поліцейський взводу з фізичної безпеки батальйону УПО Чернігівської області старший сержант поліції Олександр Тупик;
3 місце – (взвод кредитно-фінансових установ): поліцейський взводу кредитно- фінансових установ батальйону УПО Чернігівської області сержант поліції Олексій Кордик та поліцейський взводу кредитно-фінансових установ батальйону УПО Чернігівської області старший сержант поліції Віталій Ларченко.

В особистому заліку з прикладної стрільби ПМ-1 призові місця посіли:
1 місце - командир батальйону УПО Чернігівської області майор поліції Олександр Плясун;
2 місце - поліцейський взводу охорони об’єктів та публічної безпеки Ніжинського МВ УПО Чернігівської області капрал поліції Тимофій Бойко;
3 місце - поліцейський взводу кредитно-фінансових установ батальйону УПО Чернігівської області старший сержант поліції Віталій Ларченко;

В особистому заліку з прикладної стрільби ПМ-7 призові місця посіли:
1 місце - поліцейський групи реагування Ніжинського МВ УПО Чернігівської області сержант поліції Олександр Головенко;
2 місце - поліцейський групи реагування Прилуцького МВ УПО Чернігівської області старший сержант поліції Дмитро Коваленко;
3 місце - поліцейський взводу реагування №1 батальйону УПО Чернігівської області старший сержант поліції Олексій Куліш.

- Такі змагання потрібно підтримувати та проводити. Це гуртує, зміцнює командний дух, налаштовує на перемогу, а також виховує дух відкритого суперництва і цілеспрямованості, який, в свою чергу, завжди стимулює та змушує покращувати свої показники та підвищувати рівень фізичної підготовки правоохоронців, - зазначив начальник Управління поліції охорони в Чернігівській області полковник поліції Олег Гронь.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини