Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 10:56:24

Були обгооврені питання щодо запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням

07.07.2017   15:19Агенцiя

7 липня у Деснянському відділі державної виконавчої служби м. Чернігів відбулась нарада з працівниками відділу виконавчої служби під головуванням заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань державної виконавчої служби Сергія П’ятниці та за участю завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Андрія Трубенка.

Тематика заходу стосувалась питань організації діяльності щодо запобігання та протидії корупції в органах державної виконавчої служби.

Так на нараді були обгооврені питання щодо запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням, зокрема щодо обмежень: стосовно використання службових повноважень чи свого становища; одержання подарунків; суміщення та сумісництва з іншими видами діяльності; спільної роботи близьких осіб. Розглянуто практичні ситуації, що виникають в процесі діяльності органу державної виконавчої служби стосовно конфлікту інтересів та його врегулювання.

Особливу увагу приділено питанням електронного декларування: своєчасності повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, відкриттю валютного рахунку, внесення змін до електронних декларацій тощо.

Разом з цим до відома присутніх доведено узагальнення Вищого Спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ щодо притягнення до адміністративної відповідальності за окремі правопорушення, пов’язані з корупцією та роз’яснено наслідки, які настають для посадової особи, у разі притягнення її до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства.


Головне територіальне управління юстиції  у Чернігівській області.

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

Чернігівські аудитори протягом січня – лютого 2020 року попередили порушень у сфері закупівель на суму 29,7 млн грн

Чернігівські аудитори протягом січня – лютого 2020 року попередили порушень у сфері закупівель на суму 29,7 млн грн 09:50

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області протягом січня – лютого 2020 року провели моніторинг 53 процедур закупівель товарів, робіт та послуг загальною вартістю 71,2 млн грн.

В області визначені лікарні для госпіталізації осіб з діагнозом COVID-19

В області визначені лікарні для госпіталізації осіб з діагнозом COVID-19 09:20

У Чернігівській області визначено перелік закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини