Вогнеборці ліквідували пожежу житлового будинку
6 липня о 19:24 до Служби порятунку "101" у Талалаївському районі надійшло повідомлення про пожежу в селі Юрківцях приватного житлового будинку.
Сусіди виявили пожежу, викликали вогнеборців та ще до їхнього прибуття намагалися загасити полум'я власними силами.
Черговим караулом 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини з Талалаївки у складі 4-ох чоловіків особового складу та 1-єї одиниці техніки пожежу о 20:00 було локалізовано, а о 21:25 - остаточно ліквідовано. Професійними та оперативними діями вогнеборці не допустили розповсюдження вогню на поруч розташовані сусідський житловий будинок, господарчу будівлю та літню кухню.
За попередніми даними, ймовірною причиною виникнення пожежі могло стати порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів. Вогнем було знищено покрівлю та перекриття помешкання, пошкоджено стіни та майно господарів.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій сподіваються на свідомість кожного громадянина та вкотре попереджають про недопустимість халатного ставлення до заходів пожежної безпеки. Пам’ятайте, лише суворе їх дотримання допоможе Вам уникнути лиха. Будьте обережними, бережіть своє життя і майно від вогню.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.