На кордоні вилучили старовинні речі
Днями прикордонники Чернігівського загону спільно зі співробітниками митниці в пунктах пропуску виявили старовинні речі, які можливо становлять історичну та культурну цінність.
Так, в пункті пропуску «Горностаївка», виявлено фотокартку 1934 року, книжку Червоноармійця з довідкою та фотокартку Сталіна датовану 1945 роком. Друковану продукцію, серед особистих речей, намагалась вивезти за межі нашої держави громадянка України.
В тому ж таки пункті пропуску, під час оформлення потягу сполученням «Київ - С. Петербург», під час перевірки особистих речей громадянки Росії правоохоронцями було виявлено музичну платівку «АККОРД» датовану 1956 роком.
Поряд з цим, в пункті пропуску «Миколаївка» виявлено дві старовинні монети. Під час оформлення транспортного засобу «Мерседес» української реєстрації, співробітники двох відомств в ході огляду особистих речей громадянина України, який слідував в якості пасажира, виявили одну монету Чехословакії «гельєра» 1925 року випуску та одну монету Угорщини викарбовану 1893 року.
Наразі старовинні речі вилучені. Чи належать зазначені речі до культурної та історичної цінності буде встановлено після проведення експертизи.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.