Рятувальники роз'яснили відпочивальникам правила безпечного перебування біля водойм
Рятувальники Чернігівщини систематично проводять профілактично-роз'яснювальну роботу з відпочивальниками у місцях масового відпочинку біля водойм з метою аби привернути увагу населення на необхідності дотримання заходів безпеки.
Особлива увага приділяється стихійним пляжам через те, що в цих місцях існують певні небезпеки, зокрема дно водойм не обстежене, відсутні рятувальні пости та медичні пункти. Все це може призвести до виникнення надзвичайних подій із травмуванням і навіть загибеллю людей.
З метою попередження нещасних випадків на водоймах, 6 липня фахівці Чернігівського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на одному з несанкціонованих пляжів р. Десна, що біля с. Вознесенське.
Під час рейдового відпрацювання надзвичайники наголосили громадянам про необхідність дотримання правил безпеки, довели основні причини виникнення трагічних випадків на водоймах, а також розповіли, що під час відпочинку забороняється заходити у воду в нетверезому стані, пірнати у невідомих місцях, а також уникати води зі швидкою течією та водовертями.
Окремо рятувальники звернулися до батьків на необхідності постійного контролю за дітлахами, які можуть вигадати небезпечні ігри у воді. Під час проведення профілактично-роз'яснювальної роботи фахівці Служби порятунку "101" вручили відпочивальникам тематичні пам'ятки та радили не випробовувати долю й проводити дозвілля лише у спеціально визначених для цього місцях, які відповідають вимогам безпеки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.