Масштаби лісового лиха визначали з допомогою безпілотника
Над лісовими масивами північних, центральних і південних районів Чернігівщини, так само, як і над деякими іншими областями України, пронісся буревій надзвичайної сили, який накоїв багато лиха.
Щоб якнайточніше і оперативно визначити масштаби завданих збитків, спеціалісти ДП «Ніжинське лісове господарство» залучили для обстеження лісових масивів свій безпілотний літальний апарат, з допомогою якого 3 липня в Ічнянському лісництві ДП «Прилуцьке лісове господарство» обстежили урочище Крупичпільське загальною площею 1031 гектар.
З допомогою безпілотника виявлено місця найбільших буреломів та вітровалів у лісах Ічнянщини.
Під час обстеження встановлено, що урочище Крупичпільське потребує проведення суцільних санітарних рубок орієнтовно на трьохгектарній площі. А санітарних вибіркових рубок – приблизно на площі 60 гектарів.
Загальний обсяг завданих негодою збитків – 2000 кубічних метрів деревини.
Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.