Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 липня до 8:00 6 липня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в с. Дрімайлівка Куликівського району по вул. Шевченка о 15 год. 42 хв. 5 липня водій автомобіля «ВАЗ 217130-114», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на велосипедиста, який рухався на велосипеді у попутному напрямку. Внаслідок пригоди велосипедист отримав травми і був госпіталізований до Куликівської центральної районної лікарні;
- в м. Прилуки на перехресті вулиць Київської та Ветеранської біля магазину «Фуршет» о 18 год. 5 липня водій автомобіля «Skoda Super b» під час виконання маневру з повороту здійснив зіткнення з мопедом «Honda dio». Внаслідок пригоди водій мопеда отримав травми, якому персоналом екстреної медичної допомоги була надана необхідна медична допомога.
Пожежі – 6, з них 1 пожежа в житловому секторі, 2 пожежі на об’єкті, 1 випадок загоряння настилу в лісі на площі 2,5 га та 2 випадки загоряння сухої трави на загальній площі 2,25 га.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 5 липня до 20 години 6 липня очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 8-13º тепла, вдень 18-23º тепла.
По Чернігову температура вночі 11-13º тепла, вдень 18-20º тепла.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.