Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 05:13:28

Під Черніговом випадково застрелили єгеря

05.07.2017   14:54

Поліція Чернігівського району проводить розслідування нещасного випадку, в результаті якого від вогнепального поранення загинув єгер.

В ніч на 5 липня до Чернігівського районного відділення поліції надійшло повідомлення про нещасний випадок, в результаті якого загинув єгер, житель одного з сіл Чернігівського району.

Зі слів двох учасників події, загиблий запросив їх до себе в гості відпочити. Коли чоловіки їхали в мікроавтобусі «Volkswagen T4», карабін одного з гостей вистрелив. Від вогнепального поранення в шию єгер загинув на місці.

Чоловіки одразу викликали поліцію, прибули слідчо-оперативні групи Чернігівського районного відділення поліції та ГУНП в Чернігівській області.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 119 Кримінального кодексу України (вбивство, вчинене через необережність) - карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. Наразі тривають слідчі дії, встановлюються всі обставини трагедії.
 

Сектор комунікації поліції Чернігівщини

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини