Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:21:48

За позовом прокурора у розпорядження держави повернуто 26 га сільськогосподарських угідь

05.07.2017   11:38Агенцiя

Питання дотримання вимог чинного законодавства органами державної влади та місцевого самоврядування при розпорядженні земельними ділянками державної форми власності перебуває на постійному контролі органів прокуратури області.

Так, за принципової правової позиції та ефективної реалізації прокуратурою конституційної функції представництва інтересів держави в суді, у розпорядження держави повернуто земельну ділянку площею майже 26 га.

Установлено, що у 2006 році за розпорядженням однієї з місцевих державних адміністрацій в порушення вимог законодавства суб’єкту господарювання передано в оренду на 49 років земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею майже 26 га, орієнтовною вартістю понад 640 тис. грн., без проведення її нормативної грошової оцінки.

Як результат, договір оренди укладено без належного розрахунку розмірів орендної плати, внаслідок чого бюджет територіальної громади недоотримував значні суми коштів.

Оскільки землекористувачем не вжито заходів до приведення договору оренди у відповідність з вимогами законодавства, рішенням господарського суду області за позовом Бахмацької місцевої прокуратури угоду визнано недійсною.

Рішенням державного реєстратора від 22.06.2017 до реєстру речових прав власності на нерухоме майно внесено відповідні записи про припинення права оренди вказаної земельної ділянки, чим повернуто вказану земельну ділянку в розпорядження держави.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини