Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 11:31:53

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

28.05.2012   10:41

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 28 травня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 2 в житловому секторі та 2 сухої трави.

1. Пожежа сухої трави біля м. Чернігів О 15 год. 06 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,08 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитків не нанесено.

2. Пожежа в житловому секторі м. Ічня, вул. Чернігівська, 134 О 15 год. 44 хв. в господарстві гр. Штанько В.І., 1980 р.н., сталася пожежа навісу для зберігання сіна (4х8 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено навіс та 100 кг грубих кормів. Причина – дитячі пустощі з вогнем доньки господаря Штанько Катерини, 2006 р.н. Збиток – 500 грн.

3. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Козероги О 19 год. 19 хв. на території Смолинської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 0,006 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитків не нанесено.

4. Пожежа в житловому секторі смт Срібне, вул. Шевченко, 17 кв. 3 О 02 год. 20 хв. в господарстві Денисенко В.О., 1974 р.н., сталася пожежа житлового будинку (14х15 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 25 кв. м та домашні речі. Ймовірна причина – коротке замикання електромережі. Збиток – 3000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.

Події на водних об’єктах:

27 травня 2012 року о 17 год. 00 хв. в с. Іванівка, Семенівського району, місцевими жителями піднято на поверхню тіло гр. Комар С.Ю., 2000 р.н., який потонув в р. Рванець. Причина смерті встановлюється

Виявлення та знищення ВНП:

27.05.2012 року о 15 год. 39 хв. під час проведення земляних робіт в господарстві гр. Шурубенко О.М. за адресою: Чернігівський район, с. Терехівка, вул. Будівельників, 6 було виявлено артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Великої Вітчизняної війни. Вибухонебезпечний предмет охороняється співробітниками Чернігівського РВ УМВС України в Чернігівській області. Знищення даного ВНП планується здійснити 28 травня 2012 року групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області.

27.05.2012 року о 17 год. 40 хв. в господарстві гр. Місан А.І. за адресою: м. Чернігів, провулок Костромський, 9 було виявлено артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Великої Вітчизняної війни. О 20 год. 30 хв. виявлений ВНП було знищено групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області.

27.05.2012 року о 19 год. 00 хв. на відкритій території біля с. Крестопівщина, Щорського району було виявлено мінометну міну калібром 82 мм часів Великої Вітчизняної війни. ВНП охороняється співробітниками Щорського РВ УМВС України в Чернігівській області. Знищення даного ВНП планується здійснити 28 травня 2012 року групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області.

Повенева обстановка:

На території Ріпкинського району залишаються перелитими повеневими водами р. Дніпро:

– ґрунтова автодорога до с. Кукари, на ділянці 10 м, глибиною до 0,5 м (14 господарств, 17 осіб). Сполучення забезпечується човнами;

– автодорога в с. Новосілки, глибиною до 10 см. В результаті ускладнено транспортне сполучення з вул. Дніпровська, Гадовікова, пров. Зелений (7 господарств, 13 осіб, з них 1 дошкільного віку). Автомобільне сполучення не порушено;

– в смт Радуль вул. Новікова, глибиною до 0,6 м. В результаті порушене транспортне сполучення з вул. Дніпровська, Новікова, пров. Новікова, Паромний, Кірова, Гоголя (33 господарства, 65 осіб, з них 4 шкільного віку). Сполучення забезпечується човнами.

Об’єкти життєзабезпечення у всіх вище вказаних населених пунктах працюють в сталому режимі. Підтоплених житлових будинків та споруд немає.

Інші повідомлення:

Відновлення функціонування наплавного мосту через р. Десна автодороги Н.-Сіверський-Бирине планується після зниження рівня води.

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові повідомляють про замінування медзакладів 10:16

У Чернігові надійшли повідомлення про замінування медичних закладів.

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності 10:04

Мінна безпека, правила поводження під час перебування в екосистемах - основні теми бесід, які проводять співробітники районних підрозділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області під час рейдових відпрацювань на території населених пунктів Чернігівщини

Кого шукають роботодавці Чернігівської області?

Кого шукають роботодавці Чернігівської області? 10:02

Не секрет, що через воєнну агресію вакансій на Чернігівщині поменшало. Проте бізнес поступово оживає і заявляє про потребу в кадрах. Тож на кого є попит у роботодавців вже сьогодні?

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні 09:50

Останнім часом збільшилася кількість отруєнь молодих людей алкогольними напоями.

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії 09:43

За яких обставин у Чернігові утворилася єврейська громада? Який відсоток населення вони складали в ХІХ ст. та в яких сферах були задіяні? Які будівлі нашого обласного центру з’явилися завдяки євреям? Де розташовувалися місцеві синагоги раніше, а де нині? Який внесок зробили місцеві євреї в економіку, освіту, культуру Чернігова?