Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 11:08:23

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

26.06.2017   11:38Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 червня до 8:00 26 червня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 8 пожеж, 2 випадки виявлення і знищення боєприпасів часів Другої світової війни та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 3:

- в смт Ріпки по вул. Пушкіна близько 08 години 25 червня сталося зіткнення автомобіля "ВАЗ-21013" та мопеда "Альфа". Внаслідок пригоди водій мопеда отримав травми та був госпіталізований до Ріпкинської центральної районної лікарні;

- на автодорозі між селами Ядути та Гришівка Борзнянського району о 15 год. 39 хв. 25 червня водій мотоцикла "Торнадо" не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок пригоди водій мотоцикла, 1998 року народження, загинув на місці аварії;

- в м. Носівка по вул. Вокзальній поблизу будинку №252 о 22 год. 30 хв. 25 червня водій мотоцикла "Ява-350" не вибрав безпечну швидкість руху, не врахував дорожню обстановку, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем "Камаз". Внаслідок пригоди водій мотоцикла, 1992 року народження, від отриманих травм помер в Носівській центральній районній лікарні.


Пожежі – 8, з них 1 пожежа в житловому секторі, 2 пожежі на транспорті, 2 випадки загоряння сухої трави на загальній площі 3,04 га та 3 інші пожежі.


Нещасні випадки – 1:

На другій головній колії станції "Носівка" о 23 год. 50 хв. 25 червня електропотягом №6930 сполученням "Київ-Ніжин" травмовано громадянку, 1982 року народження, яку було госпіталізовано до Носівської центральної районної лікарні. Затримка руху потяга склала 26 хв.


Виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 2:

- групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області о 13 год. 20 хв.  25 червня був знищений артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни, який було виявлено о 15 годині 24 червня на відкритій території в с. Араповичі Новгород-Сіверського району;

- в с. Бакаївка Ічнянського району по вул. Молодіжній, 20 на відкритій території о 13 год. 55 хв. 25 червня виявлено два артилерійських снаряда калібром 122 мм часів Другої світової війни. Знищення вибухонебезпечних предметів планується здійснити групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області 26 червня.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин –11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 25 червня до 20 години 26 червня очікується мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, гроза, місцями сильні зливи, подекуди град. Вітер південно-західний 7-12 м/с, вдень посилення вітру до 15-20 м/с. Температура по області вночі 13-18º тепла, вдень 23-28º тепла.
По Чернігову температура вночі 15-17º тепла, вдень 25-27º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression