На початок 2017 року на Чернігівщині проживало майже 256 тис. молодих людей у віці 15–34 роки
Це майже чверть усього населення області.
Дві третини з них (68%) – міські жителі. У розрахунку на тисячу молодих жінок області припадає 1086 чоловіків. Найчисельнішою є вікова група 30–34 роки (86 тис. осіб).
Найбільша частка молоді в загальній чисельності населення проживає в містах Чернігів, Ніжин, Н.-Сіверський та в Срібнянському районі; найменша – у Куликівському, Ніжинському та Прилуцькому районах.
У минулому році на Чернігівщині утворилося більше 3 тис. сімей, де обидва наречені були у віці до 35 років. Жінки здебільшого брали шлюб у 30 років, чоловіки – у 32 роки.
За матеріалами вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності, молоді особи у віці 15–34 років становлять більше третини економічно активного населення області. Найвищий рівень економічної активності серед молоді спостерігається у віковій групі 30–34 роки.
Гострою залишається проблема безробіття серед молоді. Упродовж 2016р. на обліку державної служби зайнятості перебувало 16 тис. молодих людей віком до 35 років, які мали статус безробітного, з них 4,6 тис. було працевлаштовано протягом року.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.