Прокуратура через суд вимагає відшкодувати збитки, завдані забрудненням земельної ділянки відпрацьованими люмінесцентними лампами
У засобах масової інформації широкого розголосу набув факт виявлення у жовтні 2016 року поблизу с. Змітнів Сосницького району понад 30 тис. штук відпрацьованих люмінесцентних ламп, що містилися в ємностях з маркуванням навчальних закладів м. Києва.
Зазначені відходи, через наявність у своєму складі ртуті, класифікуються як надзвичайно небезпечні (І клас небезпеки).
За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 239 КК України (забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров'я людей або довкілля).
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, яке здійснюється територіальним органом Національної поліції, триває.
Зважаючи на небезпеку відходів, стихійне звалище було ліквідовано. Разом з цим, з метою відшкодування заподіяних збитків у сумі 77 тис грн Менська місцева прокуратура звернулася з позовом до суду з вимогою їх стягнення з товариства, що, забезпечувало збирання та перевезення небезпечних відходів з установ м. Києва.
Позов направлено для розгляду до господарського суду міста Києва за місцезнаходженням відповідача.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.