Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 листопада, 20:22:20

Завершено розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення вимог законодавства про охорону праці, що спричинило загибель людей

22.06.2017   07:32Агенцiя

Слідчим відділом прокуратури області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення вимог законодавчих актів про охорону праці, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 271 КК України).

Розслідуванням установлено, що у 2013 році під час проведення рибоохоронного рейду по річці Десна відбулося зіткнення маломірного судна із невідомою перешкодою, що призвело до перекидання човна та загибелі 2 людей.

За наслідками проведених слідчих дій та з урахуванням здобутих доказів службовій особі Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області повідомлено про підозру у вчинені ним інкримінованого злочину.

Наразі обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Довідково: згідно санкції статті Кримінального кодексу України за такі дії передбачено покарання у виді виправних робіт на строк до 2 років або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 7 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 2 років або без такого.
 

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26

Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.

Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05

Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.

“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34

Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.

Співпраця з роботодавцями триває 16:10

«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини