Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 02:32:11

На Чернігівщині відбувся День поля

21.06.2017   17:43Агенцiя

День поля – 2017 відбувся 20 червн, на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

У заході взяли участь перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, директор Департаменту АПР ОДА Юрій Павлішен, керівники обласних служб і структурних підрозділів з питань АПК райдержадміністрацій, наукові співробітники, сільськогосподарські виробники області, представники комерційних установ та засобів масової інформації.

Директор Носівської селекційно-дослідної станції Наталія Буняк ознайомила учасників з основними напрямками діяльності установи, її здобутками, а також перспективами розвитку.

Леонід Сахневич подякував колективу Носівської СДС за результати роботи, якими користуються провідні сільгосптоваровиробники не лише області, а й усієї України.

– Завдяки Носівській селекційно-дослідній станції область має значний сортовий резерв в аграрному виробництві. Це дуже важливо для рослинної галузі. Адже використання високоякісного насіння, пристосованого до умов нашого краю, – це одна з найважливіших передумов сталого розвитку сільського господарства Чернігівщини як зараз, так і в перспективі, – зазначив він.

Учасники заходу оглянули місцевий демонстраційний полігон посівів озимих і ярих зернових культур. Крім того, побували на полях соняшнику, ріпаку, гороху, гречки тощо. Наукові працівники станції та Миронівського інституту пшениці охарактеризували сортові особливості рослин.

Про важливі аспекти вирощування вівса, ячменю, озимої пшениці, ріпаку, гороху та соняшнику в товарних посівах розповіли представники компаній Дюпон та Укравіт.

Як зауважив Юрій Павлішен, від того, як ми впроваджуватимемо передові практики і технології у життя, залежатиме майбутнє галузі землеробства, її розвиток та ефективність кінцевого результату, який повинен відповідати сучасним вимогам.

У ході зустрічі аграрії обмінялись досвідом вирощування сільськогосподарських культур, а постачальники засобів захисту рослин та мінеральних добрив представили свою продукцію.

 
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини