Красна площа. Вручення свідоцтв про шлюб та привітання ювілейних сімейних пар. ФОТОрепортаж
Сьогодні 26 травня на Красній площі було вперше проведено виїзну весільну церемонію та вручено свідоцтва про шлюб двом парам. З такою важливою подією в їх житті їх привітали не лише рідні близькі та друзі, а і усі жителі Чернігова, які прийшли на площу.
На головній сцені міста молодята обмінялися обручками та отримали привітання від першого заступника голови Чернігівської ОДА Станіслава Прокопенка і міського голови Олександра Соколова.
Також сьогодні під час фестивалю “Romantik. Chernihiv. Fest” відбулося привітання ювілейних сімейних пар та було вручено подарунок найбільш романтичній парі міста.
Нагадаємо, що в перший день фестивалю Чернігів став двічі рекордсменом: у місті зшито найбільше серце із зізнаннями закоханих та найбільш масове виконання вальсу. Другий день фестивалю ознаменувався Парадом наречених.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.







