На кордоні затримано іноземку з підробленим паспортом
Вчора, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», при оформленні на виїзд з України рейсового автобусу сполученням Харків – Мінськ, одна з пасажирок надала для перевірки паспорт на ім’я 53-річної громадянки Республіки Молдова.
Паспорт одразу викликав сумніви у прикордонного наряду.
При поглибленому вивченні паспортного документа підозри підтвердилися – паспорт не просто підроблений, а взагалі практично всі його сторінки зроблені на кольоровому принтері.
Враховуючи те, що в діях правопорушниці вбачаються ознаки злочину передбаченого статтею 358 Кримінального Кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» про це повідомлено співробітників Ріпкинського відділення Нацполіції України, які і проводитимуть подальші оперативно-слідчі дії.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29
Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.
На Чернігівщині вже зібрали понад половину ранніх зернових 08:46
На Чернігівщині триває жнивна кампанія. Станом на 6 серпня аграрії області обмолотили 219,2 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.
12 серпня: цей день в Україні і світі 08:19
День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.