Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 21:46:44

Невідомий предмет, розстріляний у Чернігові, виявився ртутним тонометром

26.05.2012   12:10

25 травня о 6-30 ранку до міліції зателефонував відповідальний черговий Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах цивільного захисту населення з повідомленням, що на клумбі поблизу адміністративної будівлі цієї установи, розташованої навпроти головного корпуса Чернігівського педуніверситету, водій спецавтомобіля щойно випадково виявив підозрілий згорток.

невідомий предмет біля воєнкомату виявився звичайним тонометром

невідомий предмет біля воєнкомату виявився звичайним тонометром

Невідомий предмет був загорнутий в газету, на якій звичайною кульковою ручкою було зроблено напис російською мовою “Помогите утилизировать”.

На місце події негайно прибули слідчо-оперативні групи обласного Управління та міського відділу внутрішніх справ, керівництво УМВС, представники обласної та міської прокуратури, особовий склад низки підрозділів міліції. Правоохоронці миттєво очепили територію навколо місця події.

Безпосереднє обстеження місця розташування підозрілої знахідки здійснили працівники вибухо-технічної служби Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС. Вони, екіпіровані у спеціальний захисний одяг, ретельно оглянули невідомий згорток та доповіли керівництву, яке ухвалило рішення про руйнування знайденого предмета на місці його виявлення.

Після цього, із застосуванням усіх запобіжних заходів, згорток було зруйновано. В подальшому фахівці оглянули рештки предмета і дійшли висновку, що всередині згортка перебував ртутний тонометр (такі застарілі апарати не використовуються у медичній практиці вже кілька десятиліть).

Вочевидь, невідома літня людина, не знаючи, як позбутися старого тонометра, але пам’ятаючи, що обладнання із вмістом ртуті потребує особливої утилізації, вирішила просто підкинути старий прилад під стіни державної установи, діяльність якої прямо пов’язана із подоланням надзвичайних ситуацій. Мовляв, там фахівців вистачає – вони розберуться. Певне, звідси і напис-прохання про допомогу утилізувати вміст згортка.

Таким чином, незаперечно доведено, що жодної небезпеки для життя та здоров’я громадян, як і для цілісності споруд, знайдений предмет не становив.
 

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.