Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 12:45:30

Невідомий предмет, розстріляний у Чернігові, виявився ртутним тонометром

26.05.2012   12:10

25 травня о 6-30 ранку до міліції зателефонував відповідальний черговий Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах цивільного захисту населення з повідомленням, що на клумбі поблизу адміністративної будівлі цієї установи, розташованої навпроти головного корпуса Чернігівського педуніверситету, водій спецавтомобіля щойно випадково виявив підозрілий згорток.

невідомий предмет біля воєнкомату виявився звичайним тонометром

невідомий предмет біля воєнкомату виявився звичайним тонометром

Невідомий предмет був загорнутий в газету, на якій звичайною кульковою ручкою було зроблено напис російською мовою “Помогите утилизировать”.

На місце події негайно прибули слідчо-оперативні групи обласного Управління та міського відділу внутрішніх справ, керівництво УМВС, представники обласної та міської прокуратури, особовий склад низки підрозділів міліції. Правоохоронці миттєво очепили територію навколо місця події.

Безпосереднє обстеження місця розташування підозрілої знахідки здійснили працівники вибухо-технічної служби Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС. Вони, екіпіровані у спеціальний захисний одяг, ретельно оглянули невідомий згорток та доповіли керівництву, яке ухвалило рішення про руйнування знайденого предмета на місці його виявлення.

Після цього, із застосуванням усіх запобіжних заходів, згорток було зруйновано. В подальшому фахівці оглянули рештки предмета і дійшли висновку, що всередині згортка перебував ртутний тонометр (такі застарілі апарати не використовуються у медичній практиці вже кілька десятиліть).

Вочевидь, невідома літня людина, не знаючи, як позбутися старого тонометра, але пам’ятаючи, що обладнання із вмістом ртуті потребує особливої утилізації, вирішила просто підкинути старий прилад під стіни державної установи, діяльність якої прямо пов’язана із подоланням надзвичайних ситуацій. Мовляв, там фахівців вистачає – вони розберуться. Певне, звідси і напис-прохання про допомогу утилізувати вміст згортка.

Таким чином, незаперечно доведено, що жодної небезпеки для життя та здоров’я громадян, як і для цілісності споруд, знайдений предмет не становив.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність 09:59

Слідчий Новгород-Сіверського районного відділу поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосив 17-річному жителю Семенівської територіальної громади про підозру в ненавмисному вбивстві.

Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі 09:55

Унікальний мультимедійний комплекс для навчання обслуги зенітної установки ЗУ-23-2 функціонує у 169 навчальному центрі «Десна», що на Чернігівщині.

Залишення в небезпечному для життя стані – підозрюють двох поліцейських на Чернігівщині

Залишення в небезпечному для життя стані – підозрюють двох поліцейських на Чернігівщині 09:50

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури двом співробітникам управління патрульної поліції в Чернігівській області повідомлено про підозру у завідомому залишенні без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані, що спричинило її смерть (ч. 3 ст. 135 КК України).

Політична шахівниця № 4:

Політична шахівниця № 4: "адекватний кандидат" від "Рідного дому", питна вода від обласної ради, проблеми з теплом у Ніжині 09:44

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини. Даний випуск проекту хронологічно охоплює часові проміжки минулого тижня (18 – 24 жовтня).

Чернігівщина готується до негоди: відбулися командно-штабні навчання

Чернігівщина готується до негоди: відбулися командно-штабні навчання 09:32

Минуло тижня дорожники, надзвичайники та правоохоронці відпрацювали координацію спільних дій в умовах зимової негоди.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини