Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 15:24:10

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

15.06.2017   09:35Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 14 червня до 8:00 15 червня 2017 року.

Протягом минулої доби зареєстрована 1 небезпечна подія, а саме:1 пожежа. Внаслідок події загинула 1 особа.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 14 червня до 20 години 15 червня очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 7-12º тепла, вдень 16-21º тепла.
По Чернігову вночі без істотних опадів, вдень невеликий короткочасний дощ. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 9-11º тепла, вдень 18-20º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

Мобільні клініки надали медичну допомогу 655 жителям Чернігівщини 14:11

До Дня медичних працівників МБФ «Альянс громадського здоров’я» підбив перші результати роботи проєкту «Мобільні клініки» у Чернігівській області.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 13:43

Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2025».

Нові мотиваційні контракти: чіткі терміни служби, вибір посади, гідне забезпечення 13:18

У Силах оборони України запроваджено нові мотиваційні контракти. Вони дають можливість обрати підрозділ і вакансію, заздалегідь знати строк служби, а після його завершення отримати право на звільнення та гарантовану відстрочку від мобілізації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини