Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 09:12:59

Працівники юстиції спілкувались з представниками юридичних служб Новгород-Сіверського району

14.06.2017   12:29

13 червня з актуальних питань чинного законодавства фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області спілкувались з працівниками юридичних служб та іншими категоріями працівників Новгород-Сіверського району.

Зустріч проходила у формі відкритого діалогу. Людмила Кузьміна, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, розкрила питання надання безоплатної правової допомоги та розповіла присутнім про новації Міністерства юстиції України.

З питань проведення перевірок стану правової роботи та систематизації законодавства, популяризації періодичних офіційних видань Міністерства юстиції України, ведення систематизації законодавства юридичною службою спілкувалась начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Трянова. Вона також вказала на найбільш типові порушення, що допускаються в застосуванні норм чинного законодавства.

Світлана Федчун, начальник відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, розповіла про новації у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності державних реєстраторів у сфері реєстрації нерухомості та бізнесу в позасудовому порядку.

По закінченню семінару було підведено підсумки. Враховано актуальні питання юристів для майбутніх зустрічей.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини