Торгівця боєприпасами взято під варту
За процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України слідчими Головного управління Національної поліції в Чернігівській області затримано колишнього військовослужбовця під час збуту боєприпасів, а саме: 30 набоїв калібру 5,45.
Затриманню передувала кропітка робота щодо документування злочинної діяльності. Зокрема, у ході контролю за вчиненням злочину зафіксовано факти збуту 2 гранат Ф-1 із запалами та 47 набоїв до автомата Калашникова.
Окрім цього, під час проведення обшуку за місцем проживання підозрюваного вилучено ще 30 набоїв до автоматичної зброї, мисливський ніж, рації та два магазини до автомата Калашникова.
Колишньому військовослужбовцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (зберігання та збут бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу), санкція якої передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Судом задоволення клопотання військового прокурора та обрано підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 84 тис. грн.
Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.