Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 листопада, 07:11:50

За 5 місяців платники Чернігівщини спрямували на оборону країни понад 93 мільйони гривень

10.06.2017   09:34Агенцiя

З початку поточного року задля зміцнення національної армії платниками Чернігівської області сплачено до держбюджету понад 93 млн. грн. військового збору.

Це суттєво перевищує минулорічний показник. За аналогічний період минулого року було зібрано трохи більше 75 млн. гривень. Про це повідомляють  в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області.

За травень військового збору надійшло більше 19 млн.грн., що майже  на 4 млн. грн. більше фактичних надходжень травня 2016 року.

В області налічується 7 тис. юридичних осіб - податкових агентів, які перераховують військовий збір. Найбільшу питому вагу надходжень збору забезпечують податкові агенти, які перебувають на обліку в Чернігівській та Прилуцькій ОДПІ.

ГУ ДФС у Чернігівській області нагадує, що сплата військового збору обов’язкова у випадку, коли виникає податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. Це слід пам’ятати працедавцям та іншим податковим агентам, яких закон зобов’язує нараховувати і сплачувати відповідні податкові платежі.

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини