На допомогу звільненим військовослужбовцям приходить "Ліга офіцерів"
Навчальний центр громадської організації «Ліга офіцерів» у с.Гончарівське Черніг.обл. завершив виконання проекту "Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям ЗСУ" в межах співпраці України з НАТО.
На урочистому закритті виступив менеджер програм НАТО –Україна г-н Крістофер Штаудт.
Мета даної діяльності – підтримка військовослужбовців ЗСУ та НГ у їх переході з військової до цивільної кар’єри. Студентами курсу стали військовослужбовці, що підлягають звільненню у найближчий рік або колишні військовослужбовці, що покинули ряди ЗСУ не давніше ніж 3 роки тому. Частина студентів є професійними військослужбовцями, що покинули ряди ЗСУ до 10 років тому, і пізніше були мобілізовані до АТО. Даним курсом забезпечено професійну перепідготовку; під час та після курсу надається підтримка у працевлаштуванні.
Проект спрямований на зниження впливу соціальних наслідків реформ оборонного сектору України. Таким чином, інтелектуальний потенціал колишніх офіцерів Збройних Сил України – слухачів курсів перепідготовки – буде ефективно використаний для їхньої успішної адаптації в цивільному суспільстві.
Для реалізації цього проекту в січні 2017 року було проведено моніторинг ринку праці в регіоні проживання кандидатів на навчання. Безпосередньо перед початком курсу менеджери Ліги офіцерів у Чернігівської області, спільно з командуванням військових частин Збройних Сил України відібрали військовослужбовців для проходження ними перепідготовки та отримання допомоги в працевлаштуванні. Як результат, була сформована група слухачів, що нараховує 24 чол.
Програма курсу включає в себе 350 годинну підготовку. Щоб повністю відповідати викликам сьогодення, під час проведення перепідготовки офіцерів, для слухачів також проводяться тренінги з особистого розвитку, заняття зі складання й написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцями. До проекту також були залучені й приватні підприємці, які мають успішний досвід працевлаштування громадян
Прес-служба ГО «Ліги Офіцерів»
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.