Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 06:10:06

Забудовника оштрафовано на 151 тис. грн.

03.06.2017   11:07Агенцiя

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області проведено позапланову перевірку реконструкції цукрового заводу в м. Носівка Чернігівської області.

Під час перевірки встановлено, що замовник будівництва, ТОВ «Носівський цукровий завод», навів недостовірні дані у декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкті: «Реконструкція Носівського цукрового заводу в частині будівництва силосів для зберігання та перевалки зерна по вул. Заводській, 2».
Порушення були виявлені в пункті, що стосується проектної документації, а саме: у декларації наказом затверджено проект на інший об'єкт будівництва.

За результатами контрольно-інспекційних заходів посадовими особами Управління складено акт перевірки та протокол про правопорушення, видано припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, а замовника будівництва накладено штрафні санкції у розмірі 151 560 грн.

Наразі Управління поінформоване замовником ТОВ «Носівський цукровий завод» про виконання вимог припису.

 
Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.