На вулицях Чернігова з'явилися ще шість звукових сфітлофорів
Нещодавно в Чернігові ще на шістьох світлофорах міста встановили пристрої звукового супроводження пішохідних переходів.
Таке обладнання першочергово необхідне сліпим та людям з вадами зору. Кожен подібний об'єкт для них - як рука допомоги від усієї громади, щоб вони все-таки мали можливість пересуватися містом.
Звукове супроводження пішохідного переходу працює з ранку і до 22 години вечора.
Адреси пішохідних переходів де встановлено таке обладнання:
вул. І. Мазепи – Музикальна;
проспект Перемоги – П’ятницька;
вул. Рокосовського – Доценка;
вул. Козацька – ЗОШ № 15;
вул. 1 Травня – 2- га міська лікарня;
проспект Перемоги – Кирпоноса.
Ці шість світлофорів обладнанні звуковим устаткуванням у співпраці з ГО «УТОС». Громадська організація надала спеціалізоване обладнання та адреси, а комунальне шляхо-будівельне підприємство Чернігівської міської ради встановило його за свій кошт. КП на це витрачено порядку 10 тис грн.
Про це розповів директор КШБП В’ячеслав Николенко, директор комунального шляхобудівельного підприємства Чернігівської міської ради.
- Вже є такі громадяни, які скаржилися, що звукове обладнання світлофорів заважає їм відпочивати. У зв'язку з цим пристрої звукового супроводження пішохідних переходів налаштовані нами на мінімальну гучність. Але ми всі повинні розуміти, що людиям з обмеженими можливлстями важче ніж нам і іноді треба проявити й терпіння – сказав В’ячеслав Николенко.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).