Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 18:58:59

Прокуратура звернулася до суду з позовами про визнання незаконними договорів оренди майже 1 тис га землі

30.05.2017   07:44

Реалізовуючи представницькі повноваження та захищаючи інтереси держави, органи прокуратури області в судовому порядку ініціюють оскарження рішення органів влади про незаконну передачу земель в оренду.

Так, у поточному році Ніжинською місцевою прокуратурою за результатами вивчень стану законності у земельній сфері заявлено 12 позовів про розірвання договорів оренди щодо використання майже 1 тис га земель вартістю близько 10 млн. грн.

Підставою для  звернення до суду стали виявлені факти використання земель сільськогосподарського призначення з неналежним розрахунком розміру орендної плати, внаслідок чого місцеві бюджети недотримували значні суми коштів.

Наразі судовий розгляд цивільних справ за позовами прокурора триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини