Відбувся брифінг про стан слідства у кримінальному провадженні щодо хуліганських дій групи підлітків
26 травня, відбувся брифінг керівників Чернігівської місцевої прокуратури на якому поінформовано про стан досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо групи підлітків, які у квітні поточного року у м. Чернігові вчинили хуліганські дії стосовно трьох дівчат, яким заподіяно тілесні ушкодження та побої.
Керівник прокуратури Сергій Розинко повідомив, що усім причетним до резонансної події особам повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганські дії, що супроводжувалися особливою зухвалістю та винятковим цинізмом).
Також зазначив, що за ефективного процесуального керівництва прокурорів у ході розслідування проведено комплекс слідчих дій, зокрема допитано 39 свідків, 31 впізнання осіб, 20 слідчих експериментів, призначено 5 судово-медичних експертиз, з’ясовано умови життя та виховання неповнолітніх.
Прокурорами вживаються заходи щодо завершення досудового розслідування у розумні строки.
Під час брифінгу Сергій Розинка відповів на усі питання журналістів та на завершення подякував медійникам за приділений зустрічі час.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.