Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 16:41:05

У Чернігові проводять тестові налаштування GPS-моніторингу в громадському транспорті

23.05.2017   09:16

Представниками фірми ТОВ «Дозор Україна», яке раніше перемогло в конкурсі на встановлення GPS-моніторинг у Чернігівському громадському транспорті, було проведене перше спільне навчання з працівниками Управлінням транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради та перевізниками міста по використанню програмного забезпечення «DozoR».

За допомогою цього програмного продукту в Чернігові буде здійснюватися GPS-моніторинг у громадському транспорті.

Станом на сьогодні в тестовому режимі з цим обладнанням вже працює частина автобусів на таких маршрутах, як №17, 27, 37, 8. Найближчим часом GPS-трекери будуть встановлені на всьому громадському транспорті міста.

При презентації програми представники фірми «Дозор Україна» показали дієві інструменти для достовірної аналітики й оцінки ефективності маршрутизації міського транспорту. Програмним забезпеченням «DozoR» можна за будь-який обраний період часу відстежувати переміщення транспорту, робити звіт щодо пробігу, мотогодин, про перевищення швидкості, час зупинок і стоянок, робочий час водія. Система будує автоматичні звіти по невиконанню рейсів і графіків руху, дає можливість порівняти планову та фактичну роботу як кожної одиниці міського транспорту, так і окремих перевізників.

Після повного запровадження системи GPS-моніторингу в громадському транспорті міста мешканці та гості Чернігова матимуть змогу в онлайн-режимі через смартфон відстежувати місцезнаходження і фактичний час прибуття кожного транспортного засобу на всіх зупинках міста за допомогою мобільного додатку DozoRCity або його веб-версії http://city.dozor.tech.

Нагадуємо, що ТОВ «Дозор Україна» взяла на себе інвестиційні зобов’язання для покращення транспортної інфраструктури міста.
Так, у Чернігові незабаром з’явиться п’ять «розумних» зупинок, які матимуть наступні функції:
- табло-прогнозування часу фактичного прибуття транспорту на дану зупинку;
- безкоштовний для очікуючих пасажирів доступ до Інтернет через Wi-Fi;
- камеру відеоспостереження;
- USB-порти підзарядки мобільних пристроїв;
- мапу транспортних маршрутів міста;
- сучасний естетичний та ергономічний дизайн.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.