Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 11:06:49

Юристи надавали правову допомогу хворим бійцям

22.05.2017   13:58Агенцiя

В Чернігові представники місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та громадської організації «MART» відвідували хворих учасників АТО у 407 військовому шпиталі.

Такі заходи організатори проводять з метою надання всього спектру правових консультацій, роз’яснень та представництво їх інтересів в судах. Невирішених питань, що полягають у правовій площині у бійців вистачає.

Серед основних - отримання земельних ділянок, невиплачена грошова допомога до 5 травня, трудові питання, нарахування відсотків по кредитам за час участі в АТО, безкоштовне навчання дітей у вишах.

Як зазначив директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Володимир  Бобруйко, - ми два рази в квартал приходимо в цей шпиталь і надаємо консультації і роз’яснення, ну і відповідно, якщо у людей є які проблеми вони до нас звертаються і ми потім вже надаємо безоплатну вторинну правову допомогу.

Роботи для юристів вистачає, адже на лікуванні в шпиталі перебувають учасники АТО з усіх регіонів України.

Служителі Феміди  тривалий час надавали правові роз’яснення учасникам АТО з болючих для них соціальних питань, а для деяких в подальшому виявили готовність відстоювати їх права в суді.
 

Ігор Березинський

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові планують створити Бібліотечний музей книги

У Чернігові планують створити Бібліотечний музей книги 10:51

Для когось карантин – це період вимушеної бездіяльності, а для когось – можливість розпочати нові цікаві проєкти.

На Чернігівщині перейшли до другого етапу послаблення карантинних заходів

На Чернігівщині перейшли до другого етапу послаблення карантинних заходів 10:46

Є всі підстави для переходу області на другий етап виходу із карантину. Відповідне рішення прийняла 28 травня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області 08:18

28 травня у Чернігівській обласній державній адміністрації пройшов практичний семінар з садівництва та ягідництва. Цей захід об’єднав науковців з Інституту садівництва НААН, виробників плодово-ягідної продукції, фермерів та представників органів влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини