Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 19:27:22

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники провели з дітьми практичні заняття

18.05.2017   12:11

17 травня в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності в Сновській гімназії рятувальниками районного сектору та 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини були проведені практичні заняття щодо дій у разі виникнення нестандартної ситуації.

Під час цього проведено оповіщення персоналу та учнівської молоді закладу та організовано їх евакуацію в небезпечне місце. Вогнеборці розгорнули наявні сили і засоби та загасили умовну пожежу.

Крім того, діти мали змогу ознайомитись з оснащенням та можливостями пожежно-рятувальної техніки, яка залучається для ліквідації наслідків пожеж, надзвичайних подій.

Були відпрацьовані питання використання засобів індивідуального захисту органів дихання та зору, а також методи надання першої медичної допомоги постраждалим.

Всього у заході, який пройшов на високому рівні, взяли участь 5 чоловік особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки районного підрозділу ДСНС, а також більше 250 учнів та персоналу закладу.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини