Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 07:33:14

Прокурор вимагає повернути у розпорядження держави майже 120 га сільськогосподарських угідь

09.05.2017   08:22

Прокуратурою області в межах реалізації представницьких повноважень встановлено порушення вимог законодавства при використанні земель сільськогосподарського призначення, розташованих на території Городнянського району.

Установлено, що у 2001 році за рішенням виконавчого комітету однієї з сільських рад суб’єкту господарювання для ведення сільськогосподарського виробництва надано в оренду на 25 років земельні ділянки загальною площею майже 120 га без проведення нормативної грошової оцінки.

Оскільки договір укладено без належного розрахунку розмірів орендної плати до бюджету територіальної громади не надходили значні суми коштів.

Реагуючи на вказані порушення, прокуратура звернулася до господарського суду Чернігівської області з позовом про визнання правочину недійсним.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини