Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 23:18:02

На пожежі загинула 76-річна господиня будинку

08.05.2017   09:44

6 травня о 10:47 до Служби порятунку "101" у Семенівському районі Чернігівської області надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків, що у райцентрі по вул. Кавказькій.

На місце пригоди прибуло відділення 11-ї державної пожежно-рятувальної частини. На момент їх прибуття полум'я вже була охоплена одна із кімнат житлового будинку.

Оперативними діями пожежу о 10:47 було локалізовано, а о 10:50 ліквідовано. Нажаль, в ході ліквідації було виявлено обгоріле тіло 76-річної господарки будинку.

В ході розслідування причини та обставин виникнення пожежі встановлено, що загоряння сталося через надмірне перегрівання опалювальної груби. Як з’ясувалося, господарі на грубі повісили ковер він почав тліти, а згодом і зайнявся.

Всього на гасіння пожежі було задіяне 1 одиниця спеціальної техніки та 4 чоловіка особового складу.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.