Піротехніки ДСНС знищили два вибухобезпечні предмети часів минулих війн
6 травня о 15:00 мешканець села Петрушин Чернігівського району на власній присадибній ділянці, під час проведення земляних робіт натрапив на боєприпас. Про небезпечну знахідку чоловік повідомив Службу порятунку "101".
Фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області, які прибули за викликом, оглянули вибухонебезпечний предмет та встановили, що це мінометна міна калібром 50 мм часів Другої світової війни.
Під час додаткового обстеження прилеглої території піротехніки виявили ще один вибухонебезпечний предмет, а саме артилерійський снаряд калібром 85 мм.
Після проведення невідкладних робіт, небезпечні знахідки було вивезено спецавтомобілем у визначене місце за межами населеного пункту та о 18:35 знищено.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.