Поліція готова забезпечити правопорядок та безпеку громадян на святкові дні
В період проведення в Україні Дня примирення та Дня Перемоги, на Чернігівщині, як і по всій державі, збільшена кількість поліцейських патрулів та нарядів з охорони публічної порядку та безпеки.
Проведена їх передислокація відповідно до місць масових заходів і наразі поліція Чернігівщини готова до будь-яких викликів.
Протягом вихідних та святкових днів 6 – 9 травня в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівської області прийнято рішення про збільшення кількості патрулів і нарядів, які залучені до охорони публічної порядку та безпеки. Так, згідно поданих заявок в ці дні в області буде організовано чотири з половиною десятки різних масових заходів.
Для забезпечення їхньої безпеки щодня буде залучатися понад шість десятків патрулів та нарядів що складає близько півтори стоні чоловік особового складу. З них в Чернігові буде задіяно сотню нарядів що складає понад двісті поліцейських, які будуть здебільшого зосереджені в місцях масових заходів.
8 та 9 травня відповідно в День пам’яті та примирення і на День Перемоги до охорони публічної порядку додатково буде залучено ще стільки ж поліцейських, що гарантуватиме жителям області та їхнім гостям порядок, спокій та безпеку під час проведення заходів.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression