Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 11:31:02

Керівники області привітали учасників бойових дій в Обласному госпіталі для ветеранів війни

06.05.2017   09:06Агенцiя

5 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із першим заступником голови ОДА Леонідом Сахневичем привітали учасників бойових дій в Обласному госпіталі для ветеранів війни.

Від обласної державної адміністрації та обласної ради госпіталь отримав сертифікат на придбання необхідних медичних засобів.

Довідково. Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни функціонує з квітня 2002 року. Його потужність – 100 ліжок (по 50 в терапевтичному та неврологічному відділеннях).

У жовтні 2014 року в закладі створено центр медичної реабілітації для учасників АТО на 20 ліжок. За період антитерористичної операції проліковано 384 бійця.

На Чернігівщині на початок 2017 року під медичним наглядом перебувало майже 49 тисяч ветеранів війни, з них майже 6 тисяч – учасники АТО.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини