Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 19:10:37

Про Другу світову: ветерани зустрілися з молоддю

06.05.2017   09:01Агенцiя

У Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді 5 травня відбулася зустріч з ветеранами війни та активістами ветеранських організацій. У заході взяли участь учні, студенти, ліцеїсти та представники громадських об’єднань.

— Ми глибоко вдячні вам за вашу мужність у роки війни та за повоєнне відновлення країни. Ви пережили страшні часи і важкий тягар воєнного лихоліття. Я щиро бажаю вам, насамперед, здоров’я, щоб ви ще багато років ділилися спогадами і досвідом з підростаючим поколінням, — звернулася до присутніх ветеранів заступник голови — керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова. Вона висловила жаль, що лави героїв невблаганно рідішають, і додала: — Необхідно робити все можливе, щоб оточити ветеранів теплом і турботою, зберегти пам'ять про подвиг бійців Другої світової та сформувати у молоді шанобливе ставлення до захисників Батьківщини.

Наталія Романова вручила Подяку голови ОДА голові обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніні Зубок. Жінка поділилася з присутніми своїми спогадами про страшні роки війни, які вона знає не з чужих розповідей. Ніна Зубок була восьмирічною дівчинкою, коли 1943 року її вивезли з України до одного з німецьких концтаборів, де маленька Ніна пробула більше двох років.

Присутні вшанували загиблих у Другій світовій війні та усіх борців за Україну хвилиною мовчання.

Наприкінці заходу всі бажаючі мали змогу переглянути документальний фільм «Батяня Рапопорт».


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації   
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини